Vítejte v Pelješac

Pokud opravdu potřebujete odpočinout přímo u moře, v přírodním prostředí, mimo městské davy, naše apartmány vám nabízejí přesně to, co hledáte.

Náš dům s prostornými apartmány se nachází hned vedle pobřeží moře, nedaleko přírodních písečných pláží v zálivu Prapratno, jen 3 km od historického města Ston, známého pro své nejdelší opevněné zdi v Evropě a nejstarší sůl ve Středomoří.

S příjemným ubytováním v našich apartmánech nabízíme domácí produkty z vlastního chovu ... víno, olivový olej, ovoce a zelenina. Můžeme vám nabídnout také místní speciality, ryby, mořské plody, maso pod pekárnou atd.

Pokud si naši hosté přejí, organizujeme výlety kolem okolních ostrovů a zátok s vlastním rychlým člunem.

VÍTEJTE!

Apartman 1

Apartman 1

4+1
Apartman 2

Apartman 2

2+1
Apartman 3

Apartman 3

4+1
Apartman 4

Apartman 4

4+2
Apartman 5

Apartman 5

2+1
Apartman 6

Apartman 6

2+2
Doporučujeme

Chcete-li prozkoumat a navštívit nedaleké populární místa, doporučujeme navštívit Ston a Mali Ston, které nabízejí skvělou gastronomickou exirienci spolu s historickými památkami. Záliv Prapratno je také trajektovým přístavem, odkud můžete navštívit nedaleký ostrov Mljet známý svým nádherným národním parkem. Za hodinu jízdy jsou krásné Dubrovník, Orebič a Korčula.

Vychutnejte si zvláštní atmosféru jízdy kolem poloostrova Pelješac, které je známé svými vinicemi a vinnými sklepy s nejprodávanějším červeným vínem Mali Plavac. Pokud milujete poznávání přírody, existuje nesčetné lesní a venkovské silnice a cesty, ideální pro pěší turistiku a cykloturistiku. Nejkrásnější turistická a cyklistická stezka je stará "Napoleonova cesta" spojující Ston a Ponikve, odkud si můžete vychutnat nádherný výhled na okolní krajinu.